Kopiowanie treści zabronione
Nasiona marihuany

Każdy producent ma swój cel

Dutch Passion oraz jego plany…

Każdy z producentów nasion marihuany obowiązkowo musi się rozwijać. W przeciwnym razie wręcz pożarłaby go konkurencja. Na to nikt nie może sobie poradzić, ponieważ dany producent przestałby już w ogóle istnieć. Nie dotyczy to jednak producenta o nazwie Dutch Passion (i chyba nigdy nie będzie dotyczyło). To właśnie ten producent wynalazł nasiona feminizowane. Ta właśnie technologia całkiem zmieniła funkcjonowanie rynku nasion marihuany. Po pewnym czasie u tego producenta pojawiły się już odmiany nasion feminizowanych kwitnących automatycznie. W tych nowych rodzajach odmian nasion marihuany producenci chcieli stworzyć odmianę, która by dawała plony, które mają największą moc. Wówczas są to świetnie udało. W ten sposób powstała odmiana Dutch Passion Auto Think Different.

Charakterystyka odmiany Auto Think Different

Odmiana Auto Think Different jest odmianą, która zalicza się do AutoFem. Przeważnie ona osiąga wysokość między metra, a półtora metra samej wysokości. Także zbiory, którymi się możemy cieszyć w warunkach idealnych są imponujące. Jest to bowiem mniej więcej od dwustu pięćdziesięciu do trzystu gram. Odmianę Auto Think Different można podzielić ze względu na zawartość konkretnych genów. Wygląda to następująco:

  • Sativa sześćdziesiąt procent (znaczna większość)
  • Indica dwadzieścia procent,
  • Ruderalis dwadzieścia procent.

Poziom produkcji w metodzie indoor mniej więcej dochodzi do pięciuset gram na jeden metr kwadratowy. Liczba ta jest zgodna z doświadczeniami hodowców holenderskich komercyjnych. Czas, którego potrzebuje to dziewięć tygodni. Jest to oczywiście czas od wysiania do samych zbiorów. Poziom THC jest na poziomie osiemnastu procent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top